Lancia Y Blue Elephant

lancia y elephantNiebieski słonik i nowy kształt felg są elementami wyróżniającymi  wersję modelu Lancia Y Blue Elephant.
Lancia adresowana jest głównie do ludzi młodych. Ciekawa stylistyka i niskie koszty utrzymania to podstawowe atuty tego małego auta. Oferowane ono w sześciu kolorach nadwozia, z czego trzy (Metro blue, Titian red i Tropical yellow) to zupełna nowość. Wnętrze jest dość obszerne, wskaźniki umieszczone są w środkowej części deski rozdzielczej. Centralna konsola w kolorze metalicznym.
Benzynowy silnik o pojemności 1108 ccm i mocy 55 KM jest dość dynamiczny i bardzo ekonomiczny. Średnio spala około 6,3 l/100 km, przy czym na trasie spalanie spada do poziomu 4,9 l/100 km. Auto może rozpędzać się do maksymalnej prędkości 150 km/h, a „setkę” osiąga w 15 sekund.
Wyposażeniem standardowym Elephantino są elektrycznie regulowane szyby przednie, pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości, system FPS (Fire Protection System) zabezpieczający przed zapaleniem się samochodu po wypadku, immobiliser i 14-calowe koła. W opcji dostępne są m. in. poduszki powietrzne, klimatyzacja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Osobowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.